LV BET

LVbet to firma bukmacherska, która oferuje zakłady online od 2016 roku, na podstawie licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów. Bukmacher ten w swojej ofercie posiada zakłady sportowe i zakłady na żywo z wielu wybranych najciekawszych wydarzeń sportowych.

Nie masz konta w LV BET?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

Recenzja LVbet

Oficjalny start LVbet miał miejsce we wrześniu 2016, ale firma już wcześniej zaprezentowała się potencjalnym graczom, ponieważ w czerwcu 2016 bukmacher ten był sponsorem Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach. Przeglądając ofertę LVbet, warto zwrócić uwagę na polskie rozgrywki, na które LVbet posiada naprawdę obszerną ofertę. Firma dość mocno angażuje się w promowanie się za sprawą wydarzeń, rozgrywek a także sponsorowaniu klubów i współpracy z serwisem łączy nas pasja, na którym swoje teksty piszą m.in. Krzysztof Ignaczak i Łukasz „Juras” Jurkowski.

LVbet jako sponsor klubów i rozgrywek

LVbet to sponsor Widzewa Łódź na sezon 2016/2017, Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Firma Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem bukmachera LVbet, jest również sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo szybko został skojarzony własnie z łudząco podobnym logo LVped (Las Vegas Power Energy Drink), dzięki czemu pomogło to w początkowym wypromowaniu firmy.

Metody płatności

– szybkie przelewy bankowe (Dotpay, Przelewy24, Tpay),
– portfel elektroniczny (Skrill).