STS

STS to bukmacher który od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród graczy w Polsce. Firma STS została założona w 1997 roku i posiada na terenie Polski ponad 400 punktów stacjonarnych rozmieszczonych na terenie kraju, które umożliwiają zawieranie zakładów bukmacherskich.

Firma bukmacherska STS bardzo często kojarzona jest przez kibiców jako sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wieloletni partner Lecha Poznań. Ponadto, STS to też sponsor wielu rozgrywek i turniejów sportowych.

Oferta zakładów bukmacherskich STS jest imponująca – każdy gracz z pewnością znajdzie interesujące go dyscypliny i rozgrywki, zaczynając od tych najbardziej popularnych po te bardziej niszowe jak badminton czy krykiet. STS oferuje również liczne zakłady live połączone z transmisjami live, dzięki czemu oprócz typowania meczu w trakcie jego rozgrywania będziesz mógł również oglądać transmisję na ekranie komputera.

Każdy nowy klient bukmachera STS, otrzymuje bonus od pierwszej wpłaty o wartości 1200 zł. Oprócz tego, jeżeli wpiszesz w trakcie rejestracji kod bonusowy SPORT29PLN – otrzymasz zupełnie darmowy zakład o wartości 29 zł.

Nie masz konta w STS?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład