Najlepsze oferty bonusowe od bukmacherów dotyczą najczęściej nowych klientów. Bet365 idzie jednak o krok dalej i w bardzo ciekawy sposób zachęca również dotychczasowych graczy do wzięcia udziału w nowej promocji! Obstawianie przez urządzenia mobilne naprawdę się opłaca!

Jeśli nie używaliście jeszcze swoich smartfonów lub tabletów do obstawiania zakładów w bet365, to właśnie teraz jest dobry moment, żeby zrobić to po raz pierwszy. Jedyne, co tak naprawdę trzeba zrobić, żeby otrzymać bonus, to obstawić wydarzenie z urządzenia mobilnego.

Zakład musi mieć wartość przynamniej 4-złotych. Dzięki temu zostanie Ci przydzielony bonus 100% na zakłady od wartości postawionej kwoty. Maksymalnie może to być nawet 100 złotych!

Kiedy postawisz już odpowiedni, kwalifikujący zakład, sprawdź swoją skrzynkę mailową, bowiem zostanie tam do Ciebie wysłany mail z kodem oferty. Aby następnie wpisać ten kod, wybierz z menu na stronie bet365 zakładkę USŁUGI, następnie kliknij na OFERTY oraz WPROWADŹ KOD OFERTY. Tam wpisujemy otrzymany kod, zatwierdzamy i dostajemy bonus. To naprawdę proste!

Jeśli jednak nie macie na to czasu lub pojawiają się inne problemy, możecie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta bet365, a jeden z doradców natychmiast udzieli wam pomocy.

Bonus Mobilny ma zachęcić nowych klientów i zapalonych graczy do korzystania z usług mobilnych, bowiem ich obsługa bywa często łatwiejsza dla konkretnych typerów, niż klasyczna strona internetowa. W mobilnej wersji możecie korzystać z rewelacyjnych funkcji, jak wspomniana prosta nawigacja, dostęp do szerokiej oferty sportowej i świetnej oferty zakładów NA ŻYWO.

Użytkownicy IPhone’ów, IPadów i smartfonów z systemem Android, będą mogli na mobilnej wersji serwisu bet365 oglądać również wiele wydarzeń sportowych na żywo!


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here