Każdy kibic piłki nożnej, czy też innego sportu na pewno chociaż raz przed meczem był pewien wygranej jednej z drużyn co później stawało się faktem.

To właśnie w ty momencie kiełkuje w głowie myśl, że może warto spróbować swoich sił w obstawianiu. Aby zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich należy korzystać tylko z licencjonowanych firm oferujących takie usługi.

Jakiego bukmachera wybrać?

W Polsce mamy dość szeroki wybór bukmacherów i tu nasuwa się pytanie, którego wybrać? Najlepszym rozwiązaniem byłoby założenie konta u każdego bukmachera, ponieważ każdy ma w swojej ofercie coś, czego nie ma inny. Podstawowa różnica to bonusy na start oraz promocje. Różnice mogą być również w kursach oraz dostępnych wydarzeniach. Firmy bukmacherskie walczą o każdego nowego klienta i to jest świetna okazja dla początkującego gracza, który przy minimalnym ryzyku może zdobyć doświadczenie dzięki promocjom dla nowych graczy.

Najczęstszymi promocjami są bonusy od depozytu. Pod tym względem obecnie bardzo dobrze prezentuje się LvBet, który oferuje aż 1000 PLN od pierwszego depozytu oraz 500 PLN od drugiego depozytu. Dodatkowo nowo zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z darmowego zakładu o wartości 20 PLN. Na pewno warto założyć konto u tego bukmachera, ponieważ bardzo dynamicznie się rozwija. Ciekawą promocję z bonusem powitalnym prezentuje również Totolotek, który oferuje bonus powitalny do 1111 PLN oraz freebet o wartości 25 PLN.

Bukmacherzy – jakiego wybrać?

Poza wcześniej wymienionymi bukmacherami godnymi uwagi są również forBET oraz Etoto, którzy co jakiś czas starają się zaskakiwać graczy nowymi promocjami. Starymi wyjadaczami są jednak w dalszym ciągu STS oraz Fortuna i właśnie u tej dwójki rejestruje się największa liczba graczy. Poza tym posiadają mnóstwo stacjonarnych punktów, w których można puszczać kupony bez obowiązku rejestrowania się. Wymagane jest jedynie mieć ukończone 18 lat.

W Fortunie obecnie bonus od depozytu nie jest tak atrakcyjny jak u reszty, bowiem wynosi 400 PLN, ale za to oferuje aż 120 PLN na zakład bez ryzyka. Na uwagę zasługują również warunki obrotu bonusem, który pozwala na obracanie pieniędzmi na kuponach o niższym kursie niż konkurencja. W Fortunie poza najpopularniejszymi sportami takimi jak piłka nożna, czy koszykówka można obstawiać również lotki, golf, czy wydarzenia polityczne oraz kulturalne. Konkurencją dla Fortuny jest STS, który oferuje bonus powitalny do 1000 PLN. Tutaj tak jak w przypadku Fortuny warunki obrotu bonusem nie są tak wygórowane jak u reszty bukmacherów. STS poza nowymi graczami dba również o obecnych, dla których również przygotowuje wiele promocji.

Tak jak widać do wyboru mamy kilka opcji i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób, które chcą wpłacić na początek większą kwotę ciekawe będą oferty z wysokim bonusem od depozytu. Przed wpłatą warto jednak zawsze zapoznać się z regulaminem, aby upewnić się jakie są warunki obrotu bonusem.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here