Betclic to jeden z najpopularniejszych w Polsce bukmacherów. W świadomości przeciętnego konsumenta zaistniał głównie za sprawą współpracy z federacją freakową Fame MMA, ale już wcześniej był chętnie wybierany przez licznych fanów sportowych emocji. Obecnie każdy może sprawdzić ten portal, a kod promocyjny Betclic znacznie zmniejszy stres związany z pierwszym kuponem.

Wyjątkowa oferta zakładów bukmacherskich na Betclic

Betclic to przede wszystkim legalny bukmacher. Współpracuje z nim wiele organizacji, umożliwiając obstawianie meczów w najróżniejszych sportach. Obecnie firma daje możliwość stawiania kuponów przedmeczowych i live, a objętych jest nimi aż 30 różnych dyscyplin. Kod promocyjny Betclic gwarantuje pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych, a gracz może liczyć na zwrot pieniędzy na konto, jeśli nie uda mu się wygrać. Dzięki temu każdy może zapoznać się z systemem obstawiania bez obaw. Bonus na start w Betclic zapewnia 3 promocje na start.

Zakłady przedmeczowe pozwalają na zapoznanie się z różnymi konfiguracjami kuponu i przygotowanie się na sportowe emocje. Dużo ciekawsze dla graczy lubiących adrenalinę wydaje się obstawianie live. W czasie trwającego meczu kibice wciąż mogą zagrać, na bieżąco obserwując kursy. Betclic zapewnia także wgląd w statystyki spotkania i aktualizuje wysokość potencjalnej wygranej.

bonus na start w betclic
Fot. janews / shutterstock.com

Transmisje na żywo w ramach Betclic TV

Betclic to nie tylko jeden z największych bukmacherów w Polsce. Oprócz obstawiania oferuje także możliwość oglądania spotkań sportowych na żywo. Firma współpracuje z wieloma ligami, takimi jak Bundesliga, FA Cup, La Liga czy NBA. To świetna platforma dla osób, które obstawiają na konkretne zakończenie spotkania i chcą z bukmacherem śledzić jego przebieg.

W celu skorzystania z platformy należy posiadać konto na Betclic, zalogować się na nie i spełniać jeden z określonych przez firmę warunków. Są to posiadanie dodatniego stanu konta, który pozwoliłby na stawienie kuponów w czasie meczów, postawienie kuponu dotyczącego konkretnego spotkania, które chce się oglądać lub obstawienie jakiegokolwiek meczu maksymalnie dobę przed rozpoczęciem transmisji.

Co nietypowego można znaleźć na Betclic?

Betclic to nie tylko bukmacher zajmujący się tradycyjnymi sportami. Fani e-sportu także mogą zapoznać się z jego ofertą, ponieważ firma umożliwia stawianie kuponów na rozgrywki w najpopularniejszych tytułach na rynku, takich jak League of Legends, Dota 2 czy CS:GO.

Bogata oferta Betclic przyciąga masę fanów sportów, ale swoją największą popularność zdobyła, zostając oficjalnym sponsorem gali Fame MMA. Jest to jedyny portal, na którym można obstawiać legalnie spotkania z tych wydarzeń. Z tej okazji wielu twórców internetowych zdecydowało się na współpracę z bukmacherem. Wielu klientów pojawiło się na platformie, żeby wyrazić swojej poparcie dla idoli. Fame MMA to wydarzenie skierowane do wszystkich, nie tylko fanów sportów walki, dzięki czemu Betclic zapadł w pamięci Polakom niezwiązanych wcześniej ze sportem. Przyciągały ich nie tylko zawierane współprace i szeroko zakrojona promocja, ale także kod promocyjny na zakład bez ryzyka na 200 złotych na pierwszy kupon.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here