Pojawienie się Ustawy Hazardowej 2017 r nadzwyczaj poważnie wpłynęło na rynek bukmacherów online, jacy otwarci są dla osób z Polski. Chwilę po przyjęciu ustawy – rozpoczynając od lipca na rynku internetowym pozostało mało legalnie istniejących na rynku marek i są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, STS, Milenium a także e-Toto.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Dużo bukmacherów zostało zmuszonych do zrezygnowania z rodzimego rynku, ponieważ obstawianie meczów w firmach bukmacherskich nieposiadających zezwolenia otrzymywanego od Ministerstwa Finansów zostało zbanowane, natomiast systemy płatnicze takie jak Skrill blokują transakcje do nielegalnych firm – bukmacherów. Pozostaje zatem obstawianie typów bukmacherskich w internecie tylko w wyliczonych firmach bukmacherskich. Chcesz zobaczyć zestawienie najlepszych legalnych firm bukmacherskich? Sprawdź ranking bukmacherów i wybierz swoją ulubioną firmę, w której rozpoczniesz grę w zakładach bukmacherskich.

Na 100% masa osób zadaje sobie wyjątkowo istotne zagadnienie – czy legalne firmy bukmacherskie oferują freebety i promocje dla nowych graczy. Zdecydoanie tak, zauważalny jest trend który przedstawia, iż typer tworząc w legalnych bukmacherach może liczyć i oczekiwać na każdego rodzaju bonusy na rozpoczęcie gry, zakłady bez ryzyka ale również absolutnie darmowe zakłady na rozpoczęcie gry. Stawki takich bonusów uwarunkowane są od każdej legalnej firmy bukmacherskiej, chociaż istotne jest to, iż właściwie każda z firm organizuje coś dla nowego użytkownika.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce 2018

Jaka legalna firma bukmacherska dostępna online jest najidealniejsza? Nie można owego jednoznacznie powiedzieć, bowiem każda z nich wyróżnia się indywidualną ofertą, posiada różne zalety ale też wady. Każdy z debiutujących klientów przy wybieraniu firmy bukmacherskiej w jakiej rozpocznie grę musi zatem wspomóc się róznorodnymi rankingami, zestawieniami a także ocenami prezentowanymi przez fachowe portale i serwisy internetowe.

Jednym z portali, jaki wyśmienicie ukazuje oferty wszystkich legalnych bukmacherów jest witryna legalnibukmacherzy.com – odszukać można na niej porównania firm bukmacherskich, ranking promocji, kody bonusowe, oraz artykuły tematyczne dla debiutujących użytkowników. Na pewno każdy powinien zaznajomić się z zestawieniami i recenzjami poszczególnych firm – poznać ich najpotężniejsze wartości, jakość obsługi typerów ale także co najważniejsze – ofertę na zakłady bukmacherskie czy też zakłady na żywo.

Ważną ofertę w bieżących czasach są także wspomniane zakłady na żywo – jakie otwiera się w momencie trwania wydarzenia sportowego czy też w pewnych firmach istnieje możliwość jednocześnie oglądać dane wydarzenie na ekranie komputera lub smartfonu. Podsumowując nowa ustawa hazardowa znacząco wpłynęła na rynek bukmacherski w Kraju i z pewnością debiutujący klienci bukmacherów muszą wspomagać się wypowiedziami fachowców, ażeby wybrać odpowiedniego bukmachera interentowego do typowania.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here