MMA w ostatnich latach zyskało znacząco na popularności w naszym kraju. KSW to największa federacja, która organizuje rocznie kilka gal w różnych regionach Polski. W jej szeregach możemy obserwować najlepszych polskich zawodników uprawiających tę dyscyplinę, ale również zagraniczne gwiazdy. Prócz samego oglądania gal, bardzo popularne stało się stawiane zakładów bukmacherskich związanych z tymi wydarzeniami. Gracze bardzo często decydują sie na stawiane kuponów właśnie związanych z KSW. Gdzie dokładnie można obstawiać walki z KSW.

Gdzie obstawiać walki KSW?

Każdy fan tego sportu wie, że ksw transmisja na żywo jest dostępna po opłaceniu specjalnego abonamentu w serwisie Viaplay. Wcześniej dobywało się to za pośrednictwem wypuklenia pay-per-view. Nie każdy wie gdzie znajdzie legalną możliwość obstawiania walki. Obstawiane w legalny sposób KSW, jest możliwe wyłącznie u licencjonowanych bukmacherów ze zgodą na działalność Ministerstwa Finansów. Kursy na walki z KSW znajdziemy u takich bukmacherów jak Fortuna, STS, Betclic oraz forBet.

Warto nadmienić, że KSW oficjalnie od roku 2020 współpracuje z bukmacherem Fortuna. Od tego momentu logo tego serwisu regularnie pojawia się na wydarzeniach związanych z tą federacją. Jakoż iż jest to oficjalny partner, naturalnym rokiem jest obstawianie walk właśnie u tego bukmachera. Fortuna oferuje możliwość stawiania zakładów od razu po ogłoszeniu oficjalnej karty walk, Liczba zakładów, które można typować, jest również bardzo dużo. Gracze mogą obstawiać, kto wygra, ile będzie rund i jak walka się zakończy. Wysokość kursów również jest bardzo atrakcyjna w tym serwisie, a oprócz tego Fortuna daje nowym graczom bardzo atrakcyjne bonusy na start.

Inni bukmacherzy z możliwością obstawiana KSW

Oprócz Fortuny warto również zwrócić uwagę na serwis Betclic. Ten bukmacher dynamicznie się rozwija i inwestuje dużo w sporty walk. Znajdziemy w jego ofercie możliwość obstawiana wszystkich gal KSW, ale również innych federacji. Kursy u tego bukmachera bywają całkiem atrakcyjne, a oprócz tego również daje nowym graczom ciekawy bonus na start. To mniejsza firma niż Fortuna, jednak warto zwrócić uwagę również na jej ofertę.

STS to kolejny serwis, który daje możliwość obstawiania walk z KSW. To właśnie ten bukmacher był jednym ze sponsorów tej federacji przed Fortuną. STS oferuje zakłady przedmeczowe. Obstawisz u nich wyniki walk, rundy oraz sposób rozstrzygnięcia pojedynku. Nowi gracze mogą odebrać na stronie tego bukmachera bonusy, które zdecydowanie ułatwiają start z typowaniem walk.

ksw transmisja na żywo

Jak obstawiać KSW?

Gdy już wiemy gdzie typować walki, można zadać sobie pytanie jak najlepiej to robić, by nie stracić i zarobić. Najlepiej jest posiadać odpowiednią wiedzę o sportach walki oraz zawodnikach biorących udział w danej gali. W tym celu musisz zgłębić odpowiednio swoją wiedzę na ten temat. Jeżeli nie masz jednak na to czasu, to możesz zdać się na wiedzę innych graczy. Istnieje wiele grup, które zrzeszają tam osoby znające się na typowaniu walk. Śledząc tamtejsze dyskusje, możesz nabyć szybko wiedze, na kogo warto będzie postawić.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here