Marzenie wielu graczy – oferta pracy od bukmachera…

Praca u bukmacherów internetowych to marzenie nie jednego typera. Powodów jest oczywiście wiele, a zaliczyć do nich możemy m.in. połączenie przyjemnego z pożytecznym, pasję, wysokie wynagrodzenie czy atrakcyjne miejsce pracy. Nie wiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że dostać pracę w zagranicznej firmie bukmacherskiej jest bardzo trudno. I nie mamy tutaj na myśli znajomości i układów (one też są ważne), lecz szereg innych czynników. W tym artykule, postaramy się wprowadzić Cię do wątku – praca u bukmachera za granicą. Wskażemy Ci nie tylko, gdzie znaleźć aktualne oferty pracy, ale pokażemy jak sprawić by to bukmacher zwrócił uwagę na Ciebie. Seria artykułów powstała przy udziale, osoby, która od 2006 roku pracuje u bukmachera online.

Aktywność w sieci www czyli pracowanie na swoją markę…

Aby zaistnieć w branży hazardowej i wypracować sobie „nazwisko” musisz być aktywny. Słowo „aktywność” w tym przypadku sprowadza się głównie do działania na forach bukmacherskich oraz uczestnictwa w ligach typerów. To pierwszy krok do sukcesu. Nie trzeba chyba dodawać, że takie miejsca są monitorowane i obserwowane przez traderów, analityków bukmacherskich, czy choć marketingowców pracujących u bukmachera. W latach 2004 – 2015 bardzo wielu Polaków właśnie dzięki tego typu aktywności zasiliło takie firmy jak Betclic, Betsafe, Gamebookers, William Hill, Ladbrokes czy OddsRing. Bez wyrobionej marki w sieci, twoje szanse są znacznie mniejsze.

Kiedy mamy już markę, możemy poszukać na własną rękę…

Jeżeli typujemy już 2-3 lata z dobrym skutkiem i nikt nas nie dostrzegł – to znak, że czas działać samemu. Na początek warto zacząć od napisania w wersji anglojęzycznej listu CV. Musimy bowiem pamiętać, że język angielski to absolutne minimum. Bez języka, nawet nie próbujmy startować. Obecnie wymogi językowe nieco straciły na wartości w oczach rekruterów, ale musisz rozmawiać dość swobodnie by marzyć o tej pracy. Oprócz CV, dobrze jest wysłać list motywacyjny, w którym ujmiesz najważniejsze informacje dotyczące swojej osoby. Dlaczego interesuje Cię ta praca? Jak długo typujesz, z jakim skutkiem? Gdzie można zaobserwować Twoją aktywność? Po prostu musimy umieć się sprzedać.

Gdzie wysłać nasze CV i list motywacyjny?

Dobre pytanie. Sugerowalibyśmy zacząć od tych, którzy mają największą siłę przebicia. Mowa o firmach rekrutacyjnych, które w imieniu bukmacherów testują potencjalnych kandydatów. Najbardziej znane firmy zagraniczne to Pentasia i Bettingjobs. Coraz lepiej rozwija się także Rpjobs.co.uk. Aktualne oferty pracy u bukmacherów z tych dwóch firm znajdziesz w naszym dziale pt. Oferty pracy u bukmachera. Znacznie więcej ofert pracy znajdziesz za pośrednictwem angielskich serwisów ogłoszeniowych jak Indeed.co.uk czy Linkedin.com. Ostatnią opcją jest napisanie bezpośrednio do bukmachera. Większość z nich na swoich stronach posiada zakładkę „Jobs”. Zapytać nigdy nie zaszkodzi.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here