Każdemu początkującemu zawodnikowi może powinąć się noga. Łatwo można w takim wypadku stracić nie tylko pieniądze, ale też pasję do obstawiania zakładów. Nie o to przecież chodzi. Właśnie dlatego, czasami lepsze od bonusu powitalnego jest ubezpieczenie pierwszego zakładu.

Dokładnie taką ofertę dla swoich nowych typerów przygotował Unibet, który dorzuca jeszcze kilka ciekawych dodatków do swojej promocji.

Załóż konto, obstawiaj wydarzenia sportowe i ciesz się bezpieczeństwem. Po zarejestrowaniu konta nie musisz na nic czekać. Zaraz po wypełnieniu formularza, Twoje konto jest aktywne i możesz od ręki dawać pierwsze typy na zakłady przygotowane przez Unibet.

Co więcej, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony! 50% poniesionych przez Ciebie kosztów zostanie Ci momentalnie zwrócone, jeśli przegrasz zakład. Jedynym warunkiem jest to, że będzie to Twój pierwszy zakład i nie przekroczy on kwoty 123 złotych.

Zakładając konto na Unibet zyskujesz nie tylko ubezpieczenie pierwszego zakładu, ale też dostęp do telewizji Unibet oferującej ponad 30 tysięcy transmisji sportowych.

Poza tym Unibet oferuje też szeroką gamę zakładów w różnych dyscyplinach sportowych i nie tylko.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here