Dynamicznie rozwijający się serwis

Closed-forum.com to największa platforma internetowa sprzedająca płatne typy. Serwis należy do grupy tzw. resellerów, czyli odsprzedawców typów sportowych. Closed-forum powstało w kwietniu 2014r., będąc naturalnym następcą witryny Gieldatypow.pl, z której to pochodziło 50% klientów strony. Początkowa grupa użytkowników liczyła 40 klientów, lecz już na początku 2015r. zanotowano ok. 130 osób regularnie kupujących typy. We wrześniu tego samego roku, zarejestrowanych użytkowników jest już ponad 160.

Sukces ma wielu ojców…

Closed-forum.com jest jak wino – im starsze tym lepsze. Strona rozwija się bez wątpienia w dobrym kierunku, co wynika z hierarchizacji jej członków. Innymi słowy najwięcej do powiedzenia mają osoby z najdłuższym stażem. Członkowie VIP pełnią rolę doradczą. Kluczowe decyzje podejmuje grupa 5-7 osób z najdłuższym stażem w serwisie. Na witrynie mamy dwa typy użytkowników: VIP-ów, których jest ok 35-40 oraz tzw. PODVIP (60-80).

Przynależność do VIP determinuje wiele czynników, tj. staż w serwisie, wysokość budżetu gracza, polecenie do grupy, dojścia do określonych źródeł.  Zdecydowanie mniejsze uprawnienia mają PODVIP, którzy płacą mniej (35€, zamiast 82€), ale też dysponują mniejszą ilością źródeł (ok 80% wszystkich). Kluczowe źródła o znaczeniu strategicznym dla serwisu są dostępne tylko dla wąskiej grupy VIP.

Niezwykła funkcjonalność closed-forum.com

Serwis jest dość hermetyczny, aczkolwiek jak każdy ma problemy z „kretami”. Aby otrzymywać typy należy uiścić tzw. opłatę członkowską, która jest bardzo niska – jeżeli tego nie zrobimy nic na stronie nie zobaczymy. Jako, że serwis jest „świątynią resellerów” – typy otrzymujemy zazwyczaj z poślizgiem rzędu 20-30 w stosunku do źródła docelowego. W przypadku źródeł strategicznych podawane są one wyłącznie na czacie dla VIP, praktycznie bez opóźnień. W październiku ten problem ma zostać całkowicie rozwiązany za sprawą automatu do wysyłki typów.

Ranking typerów, chat, aplikacja na telefon, system zarządzania kapitałem

Closed-forum.com dba o detale. Rankingi typerów są bardzo dokładne, strona ma również prawdziwy chat bukmacherski (tylko dla VIP) czy system zarządzania kapitałem, dzięki któremu możesz bez problemu monitorować swoją grę oraz dokonania graczy. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem (znowu dostępnym tylko dla VIP!) jest aplikacja wysyłająca masowy sygnał dźwiękowy dla klientów (dla 2-3 najlepszych typerów) tak aby klienci mogli przygotować się na nadchodzący typ i połapać go po oryginalnych liniach.

Strefa płatna i testowa

Ciekawym rozwiązaniem na closed-forum.com jest strefa płatna i testowa typerów. W tej pierwszej typują typerzy po przejściu okresu próbnego, co do których umiejętności nie ma żadnych wątpliwości. O przyjęciu decydują VIP poprzez niejawne głosowanie. W strefie testowej obserwowani są pozostali typerzy. Okres testowy trwa od 3-6 miesięcy i uwzględnia się takie parametry jak dostępność kursów, ich ilość oraz fakt czy statystyki typera nie są przekłamane. Monitoringiem serwisu jest grupa klientów, więc raczej nie ma tutaj opcji na oszukiwanie samych siebie. Dodatkowa weryfikacja miała miejsce za pośrednictwem Stop-oszustom, we wrześniu 2014 roku.

Podsumowanie Closed-forum. Ocena 4.5

Jest to platforma różniąca się od konkurencji. Przede wszystkim organizuje zrzutki na typy najlepszych typerów, często de facto kradnąc je od konkurencji. Jednym może się to podobać ze względu na śmieszną cenę abonamentu -35€, innym nie, bo kursy zawsze są niższe o 0.05, po wysłaniu typu (duża ilość graczy). Prawda jest jednak taka, że kupujemy za 35€ dostęp do typów o wartości 1000€. Typy są wysyłane szybko, serwis ma dojścia do naprawdę konkretnych graczy, jest też bardzo nowoczesny, a przy tym notuje regularne zyski. Bardzo dobra i tania alternatywa dla każdego typu gracza. Ocena +4.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here