W ofercie firm – bukmacherów internetowych zwykle osiąga się multum wzorów zawierania zakładów, kursów ale też alternatyw obstawienia na oryginalne zdarzenia.

Osoby, które podejmują grę w zakładach sportowych, mogą przechodzić na początku problemy z tym co naprawdę określają pewne wskazania, nazwy ale także znaki użytkowane przez bookmakerów.

Handicap jest rodzajem zakładu, w jakim bookmaker dodaje do finalnego wyniku spotkania dodatkowe bramki, punkty czy inne wartości opisane w określonym sporcie. Co to więc oznacza w praktyce?

Jak widać, handicapy rozbite są na niemało wersji:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap obstawiamy na Chile -1.0

Wybierając ten zakład na Chile handicap -1.0, typujemy, iż zespół Chile zwycięży w pojedynku przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeśli Chile zwycięży jednym golem, użytkownik otrzymuje zwrot pełnej składki zakładu. Jeżeli zaś wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25

Przedstawiając taki kupon na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch trafień. Jeśli Chile wygra jednym golem, gracz otrzyma zwrot połowy wartości umieszczonej na tenże kupon. Jeśli rezultat dla Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5

Oznacza, to iż typując np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, iż drużyna Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej sumą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jedną bramką, czy też rezultat będzie gorszy typ jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75

Wnosząc kupon -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. W przypadku kiedy Chile zwycięży jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną rozliczaną ze specjalnego wzoru. Gdy rezultat dla Chile będzie słabszy, zakład jest stracony.

Jak widać, handicap liczy wiele modeli i jakikolwiek z nich opisuje co innego. Stawiając taki kupon należy więc utwierdzić się co on dosłownie charakteryzuje i w jakim wypadku gracz uzyskuje całkowitą zyskaną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy kupon jest regulowany jako przegrany.

Warto również dowiedzieć się od innych typerów, którzy piszą swoje opinie na forum bukmacherskie oraz dzielą się spostrzeżeniami odnośnie obstawiania kuponów sportowych online. Z pewnością debiutujący użytkownik na owego gatunku forach zdobędzie przydatne wiadomości, pomoce a także wsparcie od doświadczonych użytkowników, którzy ogrywają bookmakerów od lat.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here