Bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy bukmacherskie to popularna forma reklamowania legalnych bukmacherów. Każdy zakład bukmacherski jest świadomy tego, że w jakiś sposób musi się wyróżnić na tle konkurencji. Warunki bonusu powitalnego mogą zaważyć na tym, czym kolejny klient zarejestruje konto u danego buka. Porównując oferowane promocje, warto dokładnie wczytać się w ich regulaminy, ponieważ pozornie wysokie stawki mogą wiązać się np. ze skomplikowanymi warunkami obrotu.

Kody bonusowe

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał oferowanych bonusów, warto sprawdzić, czy do ich odblokowanie jest potrzebny określony kod bonusowy. Niektóre bonusy odblokowują się automatycznie podczas złożenia pierwszego depozytu, inne wymagają podania kodu podczas procesu rejestracji konta gracza. Jednym z bardziej znanych afiliantów w branży bukmacherskiej jest Bukmacher-legalny.pl. Z ich kodem PREZENT125 otrzymasz od bukmachera Fortuna wyższą kwotę zakładu bez ryzyka do 210 zł.

Jeśli postanowiłeś zarejestrować nowe konto u bukmachera, u którego wcześniej nie obstawiałeś zakładów, skorzystaj z naszego zestawiania bonusów powitalnych. Informacje w nim zawarte pozwolą Ci zrozumieć, na jakie aspekty należy zwracać uwagę, analizując warunki promocji. Który bukmacher może pochwalić się najlepszymi bonusami? Kto ma najmniej korzystne warunki promocji? Sprawdźmy to!

STS bonus powitalny (vol. 200)

Bukmacher STS oferuje dwa bonusy powitalne. Zacznijmy od korzystniejszego. Maksymalna wartość promocji od depozytu wynosi 1200 PLN. Co to oznacza? Gracz dostanie w prezencie dokładnie taką kwotę, jaką wpłacił po raz pierwszy na swoje konto gracza. Nie ma minimalnego limitu wpłaty, maksymalnie może to być 1200 zł. Do odbioru bonusu należy zaznaczyć odpowiednią zgodę przy rejestracji i wyrazić w ten sposób chęć udziału w promocji STS online bonus. Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na konto depozytowe, gracz jest zobowiązany do wykonania obrotu za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Dodatkowo w standardowej ofercie można otrzymać freebet o wysokości 25 zł.

Betclic bonus powitalny (150)

Nowi gracze u bukmachera Betclic mogą liczyć na bonus powitalny w postaci cashbacku o wartości 500 zł. Bonus może zostać zwiększony do nawet 550 zł po wpisaniu dedykowanego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta. Jak działa ten rodzaj promocji? Bukmacher zobowiązany jest do zwrócenia stawki zakładu, który okazał się przegrany. Kwota nie może przekroczyć 500 zł. Aby wypłacić otrzymany zwrot, trzeba nim obrócić aż sześć razy po kursie min. 2.00. Gracz ma na to 30 dni.

Fortuna bonus powitalny (100)

Fortuna jest drugim co do wielkości bukmacherem w Polsce. Ona również przygotowała specjalną ofertę bonusową dla nowych klientów. Pierwszy kupon, jaki postawisz w Fortunie, będzie zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną, jeśli zaś przegrasz, otrzymasz zwrot kosztu bonusu. Grając za równe 227 zł, otrzymasz dodatkowe 20 zł na grę w formie 2800 punktów FKP, które znajdziesz na swoim koncie. Dopełnieniem promocji ma być bonus od depozytu do 2000 zł. Aby z niego skorzystać, należy zaakceptować promocję podczas rejestracji, wpłacić depozyt, w ciągu 4 dni postawić pierwszy zakład, a przez następne 30 dni zagrać za łączną sumę stawek wartą czterokrotność pierwszej wpłaty. Skomplikowane? Po wypełnieniu przedstawionych kroków otrzymasz bonus w wysokości pierwszej wpłaty maksymalnie do 2000 zł.

LV BET bonus powitalny (90)

LV BET nazywa swój bonus “Mistrzowskim Pakietem Powitalnym”, nic więc dziwnego, że składa się z dwóch promocji – bonusu od depozytu i zakładu przez ryzyka. Jeśli chcemy skorzystać z bonusu, pierwsza wpłata musi mieścić się w przedziale 50 a 1000 zł. W ramach bonusu otrzymamy mnożnik “x100” od wpłaconej kwoty, czyli maksymalnie może to być 10 zł. Od drugiego depozytu (o wartości od 50 do 500 zł) liczy się nam mnożnik 50. Gracze, którzy wpłacili mniej niż 50 zł, mogą liczyć na mnożnik 10, muszą jednak napisać e-mail do bukmachera z prośbą o odblokowanie bonusu. By wypłacić przyznany nam bonus, trzeba wykonać jego obrót, stawiając kupon kombi na min. 3 zdarzenia o kursie łącznym wynoszącym 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

eToto bonus powitalny (60)

Zakłady bukmacherskie eToto oferują bonus powitalny 200% do 200 zł. Skorzystasz z niego po zarejestrowaniu konta u tego bukmachera i po dokonaniu pierwszego depozytu. Aby wypłacić otrzymany bonus, będziesz musiał obrócić czterokrotnie sumą bonusu i depozytu na zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 i wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.50 każde wydarzenie na kuponie).

Który z bukmacherów oferuje najtrudniejsze warunki obrotu bonusem?

Ciężko ocenić, który bonus jest najlepszy, a który najgorszy, ponieważ gracze nie są zobowiązani do tego, żeby z nich korzystać, jeśli zwyczajnie nie chcą. Typerzy, którzy korzystają z różnego rodzaju bonusów, z pewnością uodpornili się na chwytliwe slogany i wysokie kwoty pokazywane na reklamach bukmacherów. Powyższe zestawienie ofert wybranych bukmacherów na pewno utwierdza wszystkich w przekonaniu, że wysoka kwota bonusu nie musi oznaczać, że przyniesie graczowi dodatkowy zysk. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że oferowane bonusy można zwiększyć, korzystając ze specjalnych kodów, które znajdziesz na stronie www.bukmacher-legalny.pl.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here