Bezpieczeństwo danych to podstawa

Wielu nowych graczy blokuje przed grą u bukmachera online obawa przez tym jak wpłacić pieniądze do bukmachera internetowego. Przede wszystkim należy pamiętać o tym by nie wpłacać bezpośrednio przez przelew bankowy. To nie jest dobra metoda, ze względu na bezpieczeństwo naszych danych. Urzędy skarbowe mogą bowiem wystąpić do Banku mającego swoją siedzibę lub siedzibę spółki w Polsce o udostępnienie danych klienta.

Najbezpieczniejsze portfele elektroniczne i kody aktywacyjne

Choć przepisy UE pozwalają na grę u bukmacherów, prawo w niektórych Państwach poważnie ogranicza udział w grze u wirtualnego dostawcy, czy też kasyn online. Skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem jest założenie konta w tzw. portfelach elektronicznych. Przykładem mogą być Skrill czy Neteller. Najbezpieczniejszą opcją są jednak Bony Ukash i Paysafecard, polegające na zakupie specjalnego kodu, który ma określoną wartość pieniężną. Kody te można aktywować u bukmacherów, nie pozostawiając absolutnie żadnych śladów transakcji finansowej.

Wpłata do bukmachera jest błyskawiczna

Tempo transakcji jest imponujące. Cały proces wpłaty środków do bukmachera internetowego w zależności od opcji płatniczej trwa od kilku sekund do paru minut. Najszybciej oczywiście za pomocą kodu aktywacyjnego, zaś tylko nieco wolnej przez Skrilla (2-3 minut). Wynika to z faktu, że Skrill trzeba najpierw doładować np. za pomocą BANK Sofort (ok. 1 min). Proces płatniczy jest więc szybki i banalnie prosty.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here