Organizacja wyjazdu do pracy u bukmachera zagranicznego

Kluczowym momentem na drodze do pracy u bukmachera internetowego za granicą jest rozmowa kwalifikacyjna. W zależności od tego, gdzie składaliśmy podanie (bezpośrednio u bukmachera lub przez agencję pośredniczącą) będziemy zaproszeni w dogodnym dla nas terminie do siedziby bukmachera lub agencji. Zazwyczaj jest to okres 14-30 dni od momentu kontaktu z drugiej strony. Część firm angielskich, ze względu na dużą ilość chętnych organizuje tzw. campy, na które często przyjeżdża po 20-30 osób. Zazwyczaj ich koszt (hotel, wyżywienie i dojazdy) pokrywa bukmacher. Mówimy tutaj oczywiście o dużych firmach. Na tego typu eventach często mamy opiekuna, który pokazuje nam siedzibę firmy, jej poszczególne działy, a nawet to jak wygląda zwykły dzień w pracy. Oprócz „wycieczki”z opiekunem  mamy także możliwość udziału w szkoleniach i rozmowy o swojej potencjalnej ścieżce kariery i awansu zawodowego.

Rozmowa kwalifikacyjna u bukmachera. Na co uważać?

Ten etap zasadniczo nie różni się od rozmowy kwalifikacyjnej z polskim pracodawcą (oczywiście całość rozmowy jest w języku angielskim). Zmienną mogą być jedynie pytania. Po pierwsze musimy zwrócić uwagę na swój ubiór. Wskazane są szyk i elegancja czyli garnitur lub marynarka z odpowiednimi butami. Starajmy się unikać stresu. Jako, że jesteśmy na zagranicznej rozmowie kwalifikacyjnej pytania będą zadawane dość wolno i wyraźnie. Pamiętajmy by znać swoje CV na wylot, włącznie z datami pracy u poprzednich pracodawców. Niezwykle ważna jest znajomość dwóch spraw. Po pierwsze stanowiska na które aplikuje, po drugie firmy w której chcę pracować. O takich rzeczach jak wyłączenie telefonu komórkowego przed rozmową, chyba pisać nie powinniśmy. Podczas rozmowy ważne jest aby jasno i konkretnie odpowiadać na pytania. Nie wchodzić w żadne dygresje, nie rozwijać zanadto swoich odpowiedzi.

Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej u bukmachera?

Zasadniczo musimy się nastawić psychicznie na test z: języka, wiedzy oraz pytania mające na celu wykazać nasze zachowanie w sytuacjach nerwowych. Oto najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej u bukmachera:

1. Przedstaw się, powiedz nam coś o sobie, o swojej edukacji.

2. Co skłoniło Cię do złożenia aplikacji u nas?

3. Jak wyobrażasz sobie obowiązki na stanowisku na które aplikujesz?

4. Jakie są Twoje oczekiwania?

5. Twoja największa porażka w życiu?

6. Opowiedz o swoim zainteresowaniu branżą bukmacherską i doświadczeniu.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here