Omnibet.pl wyrósł z forum.bukmacherskie.com

Serwis Omnibet.pl powstał 1 sierpnia 2013 r. i jest przykładem klasycznej platformy, która sprzedaje płatne typy sportowe. Omnibet to z jednej strony typerzy, z drugiej klienci, którzy chcą nabyć ich typy. Platforma nie sprzedaje własnych typów, lecz pobiera prowizję za promowanie i sprzedaż abonamentów najlepszych graczy. Omnibet.pl zyskał dużą popularność dzięki forum.bukmacherskie.com, gdyż najlepsi typerzy z Omnibet wywodzą się z tego, bardzo popularnego w Polsce forum. Mamy tu na myśli m.in. Obserwatora czy Komandosa.

Dobrze zorganizowany i przemyślany serwis

Omnibet to bardzo dobre miejsce by rozpocząć swoją przygodę z płatnymi typami. Samą stronę możemy podzielić na kilka sektorów. Przede wszystkim dział aktywne typy zawiera Ranking Expertów. Należy bowiem, na wstępie już wspomnieć, że mamy dwie grupy typerów: Expertów i Akademików. Statystyki tych drugich znajdziemy w zakładce „Akademia”. Ceny abonamentów są natomiast dostępne w panelu „Experci”. Oprócz tego Omnibet jako jeden z nielicznych serwisów posiada Facebook i Twitter.

Solidni typerzy, płatności i ceny abonamentów

W dniu tworzenia tego artykułu (28 września 2015) Omnibet.pl posiada 12 typerów płatnych. Wysokość abonamentów jest uzależniona od statystyk typerów i ich formy. Oznacza to, że im lepsze typer ma statystyki, tym jego abonament jest wyższy. Obecnie przoduje duet AZALKMAAR (ponad 16% Yield) i ENLIVEN (15%). Nieco niżej są bardziej znani na rynku płatnych typów wspomniani już Obserwator i Komandos. Wysokość abonamentu Komandosa i Azalkmaara to koszt ok 150 zł/miesięcznie. Obserwator typuje tylko w wąskiej grupie zamkniętej. Płatności można dokonywać za pomocą PayPala i Skrilla.

Opinia o Omnibet. Ocena 4.0

Bez wątpienia Omnibet jest jednym z popularniejszych serwisów oferujących płatne typy w Polsce. Co ciekawe działa również w UK, jednak nie ma tam jeszcze zbyt silnej pozycji. W swojej ofercie posiada 2-3 dobrej klasy typerów. Ceny abonamentów nie są zbyt wysokie. Szybkość wysyłki typów, opcje płatnicze również bardzo dobre dla klientów. Minus, który zauważyliśmy to brak ograniczeń w ilości dziennych typów dla typera. Bardzo często mamy sytuację kiedy jeden z nich wysyła po 5-10 typów za dnia. Ocena to solidne 4.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here