Jak działają bukmacherskie fora zamknięte ?

Closed forum to bardzo popularna fraza w świecie zakładów sportowych. W przekładzie z języka angielskiego zwrot ten oznacza forum zamknięte. Co to są więc bukmacherskie fora zamknięte, jak ich szukać, kto na nich typuje, jakie osiągają zyski, jak się do nich dostać ? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Co to są closed fora z typami ?

Najprostsza definicja forum zamkniętego z typami obejmuje określoną grupę ludzi, zazwyczaj jest to 15-30 osób, która typuje na specjalnie przystosowanym forum zamkniętym, do którego dostęp mają jedynie wybrani. Często na forum bukmacherskim typują pracownicy bukmacherów, traderzy, czy choćby, zwycięzcy lig typerów organizowanych na różnej maści serwisach. Fora zamknięte są w 100% anonimowe. Użytkownicy identyfikują się jedynie po swoich nazwach i awatarach.

Podział na czerwonych i niebieskich

Charakterystyczną cechą każdego forum bukmacherskiego z typami jest podział użytkowników. W przypadku closed forum dzielimy ich na czerwonych – w skład których wchodzą moderatorzy i administratorzy oraz niebieskich – typerów. „Czerwoni” to głównie osoby zarządzające serwisem, rozliczające typy, prowadzące statystyki – które dbają także o pozyskiwanie nowych wzmocnień. Zazwyczaj mają niepodzielną władzę na serwisie i decydują też o losie każdego typera. Często bywa tak, że „czerwoni” znając się od lat mają między sobą układy i nierówno traktują poszczególnych graczy. W efekcie doprowadza to do „wykruszenia się” grupy, a następnie rozkładu całego closed forum.

Statystyki indywidualne i zbiorowe

Statystyki na closed forach zliczane są zazwyczaj na dwa sposoby: zbiorczo i indywidualnie. Zbiorcze statystyki dotyczą wyników całej grupy w danym miesiącu lub roku. Zazwyczaj kształtują się na poziomie 5-7% Yield. Statystyki indywidualne dotyczą już poszczególnych graczy. Najlepsi, mogą się pochwalić wynikami rzędu 17-25%, rzadko zdarzają się prawdziwi kozacy z ponad 30% w dłuższej perspektywie. Aby utrzymać się na forach zamkniętych powinno się regularnie robić przynajmniej – 8-10% rocznie.

Fora zamknięte z typami

W Europie jest wiele ciekawych for zamkniętych z typami. Zasadniczo różnią się one stopniem dostępności dla zwykłych śmiertelników (czytaj kandydatów na typerów.) Część for zamkniętych nie przyjmuje w ogóle nowych rejestracji wśród użytkowników, inne z kolei każą sobie płacić za dostęp do płatnych typów. Przykładem płatnego forum z typami jest np. www.closed-forum.com.

Wykaz closed for z typami

https://www.insiderbets.net/

https://www.ep-forum.net/

www.closed-forum.com

www. https://forum.worldpicks.eu/


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here