Polecenia płatnych typów nie jest w interesie afiliantów

Żadna strona o tematyce bukmacherskiej nie poleci Tobie stron oferujących płatne typy w Internecie.

Z automatu zapytasz dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta – bo nie jest to w jej interesie. Musisz zrozumieć, że jako nowicjusz jesteś płotką, która dla właściciela strony jest potrzebna tylko po to by wpłacić pieniądze do bukmachera i je przegrać. Liczy się dla niego tylko to, byś kliknął w link afiliacyjny, który Cię przekieruje na stronę, a następnie zarejestrował się na niej. Odtąd Twój licznik i jego licznik biją jednym tchem.

Sprawa jest więc prosta – nie otrzymasz polecenia żadnej płatnej strony z płatnymi typami, bo jest wiele serwisów, które mogłoby ci pomóc wygrać, co z kolei jest równoznaczne z tym, że żaden partner afiliacyjny nie otrzyma od Ciebie ani złotówki (nie dasz mu zarobić!). Co więcej, gdybyś faktycznie wygrał, zabierasz mu pieniądze, z przegranych innych graczy. Wiedz bowiem, że afiliacja to zarabianie 30-40% tylko na stracie innych. Teraz rozumiesz?

Dobre płatne typy to tylko połowa sukcesu, liczy się budżet i zarządzanie finansami

Niezłe wprowadzenie do tematu, ale może teraz zrozumiesz dlaczego tak wielu ludzi pisze źle o serwisach oferujących płatne typy. Osobiście moja przygoda z zakładami sportowymi zaczęła się właśnie od płatnych typów. Przygoda, która trwa do dziś i daje naprawdę spore profity, pieniądze zupełnie niedostępnie dla zwykłego smiertelnika. Proszę jednak pamiętać, że same płatne typy to tylko połowa sukcesu. Drugą stronę medalu stanowią także bankroll, czyli budżet na grę i zarządzania stawkami, ale o tym już w innym artykule.

Wielu ludzi myśli – będę grał swoje typy oglądam przecież dużo spotkań piłkarskich, koszykarskich czy tenisowych, mam sporą wiedzę i to musi zaprocentować. Nic nie musi. Dziś sport nie jest wolny od układów, o których nawet nie masz pojęcia. Dziś faworyt nie oznacza lepszy. Dziś wygrasz 1000 €, jutro możesz przegrać 2000€. Zapewne już słyszałeś, że 99% graczy przegrywa u bukmacherów pieniądze w dłuższej perspektywie – to wcale nie są statystyki przesadzone. Frycowe płaci niemal każdy, a nowicjusz to pewniak taki sam jak produkty w Tesco – zawsze w tej samej cenie.

Przełamać bojaźń gry obcych typów. Najpopularniejsze serwisy z typami bukmacherskimi.

Wracając jednak do tematu, weź sobie do serca jedną prostą zasadę – nie graj od początku tylko i wyłącznie własnych typów. Wiem, jak trudne jest przełamanie oporu grania czyichś typów. Ja potrzebowałem 4 lat, życzę Tobie by czas dojrzenia i przejrzenia a oczy był jednak zdecydowanie szybszy. Oszczędzisz w ten sposób sporo pieniędzy wydanych na nic nie wnoszące taśmy z 7 czy 8 zdarzeniami na kuponie.

Najbardziej znane serwisy oferujące płatne i darmowe typy:
www.blogabet.com
www.betrush.com
www.mybigpartner.com
www.tipstersplace.com
www.betadvisor.com
www.closed-forum.com
www.betshot.pl
www.betgang.pl
www.omnibet.pl
www.camelbet.com
www.tajper.pl


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here