Artykuł skierowany dla początkujących. Założenie konta u bukmachera internetowego jest banalnie proste. Jest to proces, który zajmie Ci od 5-10 minut.

1. Wystarczy kliknąć w dowolny baner bukmachera na tej stronie, aby zakwalifikować się do promocj bonusowej.

2. Po przeniesieniu na stronę główną, szukamy przycisku „REJESTRACJA”.

3. Według dalszych procedur otrzymamy zapewne tzw. formularz rejestracyjny, w którym musimy podać swoje dane osobowe oraz login&hasło: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, e-mail na który mogą przychodzić oferty z promocjami. Wszelkie dane są poufne – dostępne tylko i wyłącznie dla bukmachera.

4. Po rejestracji często musimy aktywować swoje konto – za pomocą linku aktywacyjnego, który otrzymamy drogą e-mailową.

5. Po aktywacji konta wchodzimy na stronę główną i logujemy się za pomocą loginu i hasła. Danych dotyczących logowania nie możemy nikomu zdradzić – pod żadnym warunkiem.

6. Aby zasilić konto bukmachera należy skorzystać z jednej z wielu opcji płatniczych. Najpopularniejsze metody płatności przez internet to: Skrill, Neteller, Przelewy24, PaysafeCard czy Bony Ukash.

7. Przed postawieniem zakładu warto również zapoznać się z regulaminem bukmachera.

8. Aby zlecić wypłatę należy wejść w segment wypłata i wpisać prawidłową kwotę. Część bukmacherów deklaruje wypłatę tylko na konta bankowe, inni zaś za pomocą opcji, którą wpłacaliśmy pieniądze.

 9. Przed pierwszą wypłatą możesz zostać poproszony o weryfikację konta, polegająca na przesłaniu skanem danych osobowych (dowodu).

10. Po weryfikacji jesteś już pełnoprawnym klientem bukmachera!


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here