Mybigpartner.com istnieje od 2010 r.

Mybigpartner.com to zdecydowanie jedna z lepszych platform oferujących usługi typu płatne typy. Strona funkcjonuje w sieci www od 2010r i docelowo miała stać się alternatywą dla Blogabetu. Rywalizacji na rynku nie wytrzymała, ale z pewnością jest witryną, o której można powiedzieć, że w światku bukmacherskim się liczy. Wystarczy wspomnieć, że ranking Alexa badający ruch na witrynie jest na poziomie 370 tys. Oznacza to w praktyce generowanie ok 150 tys. odwiedzin miesięcznie. Mybigpartner.com wyróżnia bez wątpienia prostota, przejrzystość i intuicyjność całego serwisu, a także bardzo atrakcyjna szata graficzna.

Sektor dla typerów, inwestorów i serwisów weryfikowanych

Mybigpartner.com pod wieloma względami jest strona wybitną, szczególnie dla graczy mniej zaawansowanych i średniozaawansowanych. Sektor „For Tipsters” jest przeznaczony dla typerów. Tutaj możemy się zarejestrować i typować. Sprzedawać typy można niemalże natychmiast, ale właściciele strony sugerują testowy okres próbny – tak by potencjalni klienci widzieli co potrafisz. Nas jako klientów najbardziej interesuje sekcja For Investors. Po zalogowaniu są w niej widoczne informacje dotyczące typowania.

Active Tipsters to ranking typerów Mybigpartner.com. Pokazuje najlepszych typerów w niespotykanej nigdzie innej kolejności. Czynnikiem determinującym jest tutaj bowiem współczynnik rating przeliczany na bazie algorytmu Yield i profit. Ranking pokazuje co ciekawe średnia ilość typów dziennie danego typera, oczywiście, zarobione jednostki zysku, Yield oraz łączną sumę wszystkich dodanych na serwisie typów.

Topinsider – solidny i wiarygodny rosyjski typer z Yield ponad +23%

Popularnie zwany „Top” w środowisku resellerów to postać wyróżniająca się na Mybigpartner.com. Wystarczy zerknąć na Yield, kształtujący się na poziomie blisko +24% po ok. 400 dodanych typach. TOPINSIDER jest niezwykle stabilny, praktycznie nie miewa miesięcy na minusie, a jeżeli już taki mu się przydarzy to jest właściwie nieodczuwalny. Spadki kursów niestety są szybkie, 20-30 sekund – tyle czasu mamy na pogranie typu. Później zjazd, często rzędu 0.10 – 0.20. Kursy Topinsidera oscylują w przedziale 1.60 -2.50. Specjalizuje się w koszykówce i piłce nożnej. Typy do gry w Pinnacle i Bet365.

Podsumowanie testu. MyBigpartner ocena 5.

Ceny abonamentów na MyBigPartner nie przekraczają 100€ co jest bez wątpienia sporym atutem serwisu. Wybór typerów jest spory – MBP oferuje ponad 130 użytkowników. Wielu z nich może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami. Płatności obsługiwane są przez zakup kredytów za pomocą Skrill lub PayPal. Wszystko działa jak należy. Nie mamy większych zastrzeżeń do serwisu – nasza ocena 5 z wyróżnieniem.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here