Kibice z pewnością będą zadowoleni z informacji jaką dostarczyła polska organizacja. Gala ksw 51 odbędzie się 9. Listopada na Arenie Zagreb w stolicy Chorwacji. Federacja ksw po raz kolejny zachwyca wspaniałą kartą rywalizacji i zawodników ksw którzy będą rywalizować na nadchodzącej gali.

Rywalizacja wieczoru to prawdziwa bitwa w kategorii ciężkiej w jakim Pudzianowski stoczy rywalizację z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów pojedynek z byłym strongmanem z pewnością będzie największym dotychczasowym wyzwaniem w konfrontacjach mma. Erko Jun wygrywał i pokonywał jak dotychczas Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego a także Akopa Szostaka.

Dla byłego strongmana rywalizacja na konfrontacji sztuk walki 51 to powrót po 2 przegranych pod rząd – z Karolem Bedorfem a także Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacja sztuk walki 51 live będziesz mógł też oglądać 8 różnych innych konfrontacji w tym także niesamowity hit w którym Mańkowski będzie walczyć z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie relacjonowana w usłudze a transmisja online udostępniona będzie na kanale ksw ppv w telewizji satelitarnej lub kablowej ale także przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja online i kanały na żywo stream

Gale federacji mma wyróżniają się niesamowitym zainteresowaniem kibiców mma, jacy zapełniają najsłynniejsze hale w Polsce ale też Europie. Mnóstwo osób wybiera jednakże możliwość oglądania wydarzeń ksw transmisje online a także w tv dzięki płatnym platformom ppv a ponadto bezpłatnym relacjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie bardzo chętnie korzystają z internetu i najróżniejszych aplikacji technologicznych, niezmiernie atrakcyjne stały się transmisje internetowe. Fani korzystający z sieci internet szczególnie regularnie poszukują wiedzy o tym w jaki sposób oglądać mecze sportowe przez Sieć internet. Podobnie jest w przypadku gal ksw, które są niezwykle chętnie oglądanymi transmisjami stream online.

Rodzima federacja ksw w zeszłych latach przyzwyczaiła nas, iż 1 z gal jest nieodpłatna i transmitowana na kanale otwartego polsatu. Galę KSW 51 będziesz mógł oglądać w płatnym kanale Ksw ppv tv udostępnianym online za pośrednictwem portalu www, ale również w cyfrowym polsacie jak także pewnych tv kablowych.

ksw 51 zagrzeb chorwacja

KSW 51 w pay-per-view czy za darmo? Gdzie wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to aktualnie unikalne miejsce w którym legalnie i w najwyższej jakości HD będziesz mógł śledzić transmisję na żywo online czy też w tv z gali KSW 51. Transmisja w płatnym systemie ksw ppv będzie dostępna dla użytkowników z kraju ale też tych żyjących poza granicami kraju. Stąd także osoby wyszukujące informacji o tym czy dostępna będzie transmisja live z ksw za free, informujemy iż najbliższa gala nie będzie transmitowana za free.

Żeby zakupić usługę do ksw na żywo stream trzeba wejść na witrynę ksw tv a także zarejestrować konto. Następnie należy wybrać formę płatności oraz walutę (oprócz PLN udostępniane są dodatkowo dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta oraz zakupieniu zamówienia, klient po chwili dostanie możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej hitowej gali emitowanej poprzez ksw tv. Prócz emisji online odbiorca ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję gali oraz włączać pauzę, dlatego też nie straci nawet chwili z całej gali ksw. Dodatkowo wykupując transmisję ppv do transmisji na żywo, przez następne 72 godziny po zakończeniu gali ksw użytkownik może odtworzyć pełną transmisję live.

Karta walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na kolejnej gali federacji KSW 51 dane będzie zobaczyć aż 9 walk w których kilka zapowiada się wyjątkowo interesująco z uwagi na to, że konkurować będą najogromniejsi zawodnicy ksw należący do ksw. Na gali KSW 51 live będzie można śledzić walki z udziałem takich wojowników ksw jak Pudzianowski czy Mańkowski a w wielu z zamierzonych walk stawką będzie pas mistrza. Poniżej opisujemy pełną aktualną kartę walk w mma przewidzianych na galę KSW 51.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here