Początkujący klienci bukmacherów z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak postępują bukmacherzy, jak obstawiać wydarzenia, ale również to w jaki sposób można wykonywać opłaty na konto gracza ale także w jaki sposób dopuszczalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście przedstawimy najprostsze formy płatności, jakie oferują bukmacherzy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bookmakera?

Na początek warto jednak powiedzieć o tym na co każdy użytkownik typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić szczególną ostrożność zaliczane są: opinie typerów o konkretnej marce, wysokość podawanych kursów, czy oferta typów jest bogata i obejmuje interesujące nas rozgrywki, ranking SBR (określa on wiarygodność jednostek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale także i formy płatności jakie usługuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia i teoretycznych kłopotów z wypłacaniem środków od określonej marki. Posiadając takie informacje, można przejść do doboru form płatności, jakie będą dla nas najkorzystniejsze.

Minimalne wartości wpłat a także wypłat

Wszelki bookmaker ma w własnym regulaminie zadeklarowane wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego użytkownika jest to znacznie istotna kwestia, bowiem z reguły nowi typerzy nie typują za duże kwoty i chcą wybierać z konta klienta nawet małe wygrane. Warto wtedy grać u bukmacherów, którzy pozwalają na realizowanie transakcji choćby od 1 zł. Niektóre z firm jednak wybierają dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość marek określa dodatkowo minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, lecz zdarzają się również takie w jakich uzyskuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka a jednym spośród nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, początkowi typerzy mają więc masę rzeczy do przenalizowania. Wyszukując miejsce w jakim pragniemy grać, warto więc jest zwrócić też uwagę na to które minimalne liczby określają w własnych przepisach bookmakerzy.

Sposoby płatności

Teraz możemy już wejść do konkretnych porad na temat tego jakie typy płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najpopularniejszych a także najprzyjemniejszych należą z pewnością: błyskawiczny transfer płatności oraz płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Coraz więcej użytkowników wybiera jednakże inne metody, jakie stają się jeszcze niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bookmaker liczy na prywatnej stronie internetowej listę używanych form a także warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i sprawdzić, czy znajduje się na niej Twoja wyjątkowa odmiana dokonywania transakcji.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here