Przed nami czwarta tegoroczna gala która odbędzie się 14. września w londynie na wembley w na popularnej hali Wembley. Kibice mieszanych sztuk walki z pewnością będą bardzo usatysfakcjonowani z listy konfrontacji, jakie zaplanowane są na następną galę ksw, bowiem po raz kolejny będzie można śledzić najlepszych wojowników mma.

W rywalizacji wieczoru anglik Phil de Fries zmierzy się z Damianem Grabowskim o pas mistrza. W sumie na gali mma zobaczymy aż cztery walki o pasy mistrzów. Mistrzowskich pasów bronić będą Tomasz Narkun ale też Roberto Soldić. Również o pas w wadze lekkiej zawalczy Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali ksw zaplanowanych zostało 9 konfrontacji w ksw.

KSW 50 na żywo w telewizji i internecie

Federacja ksw przyzwyczaiła już, iż najpopularniejsze wydarzenia, które realizuje udostępnia tylko i wyłącznie w płatnym systemie usługi ksw ppv tv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 live jeszcze dostępna będzie w usłudze ksw ppv – transmisja kolejnej gali w internecie kosztować będzie 40 złotych.

Galę KSW 50 można będzie także obejrzeć w telewizji, wykupując dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest zależna od operatora, jednakże jest ona zazwyczaj przybliżona do ceny, za jaką można kupić dostęp do emisji internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja w internecie gali konfrontacji sztuk walk 47 dostępna będzie po kupieniu systemu ppv udstępnionej na stronie internetowej usługi ksw na żywo. Aby dokonać zakupu, nie trzeba mieć zatwierdzonej umowy z żadną tv czy platformą. Wystarczy przejść na portal ksw ppv, dobrać rodzaj płatności i dokonać kupna.

KSW 50 – gdzie kupić KSW PPV TV?

Proces zdobycia dostępu do emisji ksw tv ppv jest szczególnie prosty. Na wstępie trzeba wejść na portal internetowy internetową ksw tv i zarejestrować konto – aktywując je przez adres e-mail lub rejestrując się własnym kontem z serwisu Facebook. Rejestracja konta jest całkiem bezpłatna.

Po otwarciu konta można przejść do systemu płatności i wyszukać korzystną metodę – przelew ekspresowy lub karta płatnicza. Po zakupie można zacząć oglądanie – stream ale także używajac przewijania wracać do najatrakcyjniejszych momentów transmisji gali. Co więcej po zakończeniu gali poprzez pozostałe 72 godziny można oglądać pełną transmisję online.

Transmisja w internecie usługi ksw tv ppv zaadaptowana jest do popularnych przeglądarek online i udostępniona jest na ekranach pecetów ale również urządzeń przenośnych. Niestety na tenże moment konfrontacja sztuk walki nie prezentuje aplikacji mobilnej, która udostępniałaby transmisję internetowo, zatem też jedynym rodzajem jest obejrzenie przez przeglądarkę.

KSW 50 – kto wystąpi na gali?

Jak już nadmieniliśmy na fanów mma i ksw w europie czekają aż cztery starcia o pasy mistrza co na pewno przełoży się na hitowe widowisko. Razem na gali ksw 50 zostało zaplanowanych dziewięć walk w ksw a aktualna ich lista rywalizacji składa się z następujących walk:

Karta walk (na dzień 22.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here