Grupa Canal+ to uznana marka kanałów sportowych wśród polskich kibiców. Jest ona częścią francuskiej sieci telewizyjnej o tej samej nazwie. W kraju nad Wisłą była to pierwsza płatna telewizja. Nadaje u nas od 1995 roku, czyli już ponad 20 lat.

Oprócz bogatej oferty filmowej i serialowej Canal+ od wielu lat dostarcza widzom sportowe emocje, pokazując wiele dyscyplin, wydarzeń i rozgrywek na kanale Canal plus sport stream). Króluje oczywiście piłka nożna, a wśród nich polska Ekstraklasa. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów sportowych w Polsce jest poświęcona jej Liga+ Ekstra, w której przedstawiane są skróty, analizy z meczów polskiej ligi oraz rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Choć ostatnio doszło do kilku zmian, Canal+ przez lata miał monopol na pokazywanie rodzimych rozgrywek piłkarskich, będąc jednocześnie ich sponsorem. Nadal to w kanałach tej grupy można obejrzeć większość spotkań Ekstraklasy i obszerne skróty. Ale Canal+ posiada ciekawe propozycje także dla fanów lig zagranicznych oraz innych dyscyplin.

Co oglądać na Canal+?

Dominującą dyscypliną jest piłka nożna. Poniżej lista rozgrywek, które obejrzysz w kanałach grupy Canal+, czyli w Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 i nSport+:

  • Lotto Ekstraklasa: 6 meczów każdej kolejki na żywo plus magazyny: Liga+, Liga+ Extra, Ekstraklasa po Godzinach i Ekstrapaka
  • Premier League: mecze ligi angielskiej uważanej przez wielu za najlepszą na świecie.  Transmisje na żywo z udziałem najmocniejszych zespołów plus magazyny podsumowujące najważniejsze wydarzenia i gole.
  • La Liga Santander: 5 meczów każdej kolejki ligi hiszpańskiej na żywo (pozostałe w kanałach Eleven Sports)
  • Bundesliga: zwykle 2 mecze każdej kolejki (podobnie prawa dzielone z Eleven Sports).

Inne dyscypliny dostępne w Canal+

  • NBA: najlepsza koszykarska liga świata
  • Liga Mistrzów CEV: międzynarodowe zmagania w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn
  • Velux EHF: najważniejsze klubowe rozgrywki piłki ręcznej w Europie
  • Speedway Grand Prix 2019: rozgrywki żużlowe na najwyższym poziomie
  • Puchar Sześciu Narodów: zmagania w rugby z udziałem 6 reprezentacji narodowych
  • Golf European Tour: najbardziej prestiżowe turnieje golfowe na świecie.

Jak oglądać Canal+ w Internecie?

Dostęp do oferty grupy Canal+ na żywo w sieci oferuje Player.pl. Na stronie platformy można wybrać odpowiedni pakiet bez konieczności podpisywania umowy. Abonenci NC+ mogą również skorzystać z NC+ GO. Jak oglądać Canal+ w telewizji? Najpopularniejszym dostawcą kanałów grupy jest platforma satelitarna NC+. Ale Canal+ można obejrzeć także w bardziej i mniej popularnych sieciach kablowych, takich jak: UPC, Vectra, Multimedia Polska, Netia, Toya, Inea, Orange TV, Elsat czy TK Chopin. Warto sprawdzić również ofertę lokalnych dostawców, gdyż i oni coraz częściej dodają możliwość zakupu pakietu z Canal+.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here