PORÓWNYWARKI KURSÓW

Czym jest porównywarka kursów bukmacherskich? Jak sama nazwa wskazuje jest to narzędzie służące do porównywania kursów oferowanych nam przez bukmacherów internetowych. Porównywarka jest narzędziem powszechnym, a co za tym idzie również darmowym. Jest wiele stron, które oferuje nam porównywanie kursów za darmo. Jest to niezwykle intratna opcja, zwłaszcza dla zawodowych graczy, którzy posiadają środki u wiele bukmacherów i nie ma dla nich większego znaczenia, gdzie postawią zakład.

JAK DZIAŁAJĄ PORÓWNYWARKI KURSÓW NA ZAKŁADY SPORTOWE?

Porównywarka kursów to programistycznie niezwykle trudne zadanie. Na stronę internetową pobiera się specjalnie przygotowane paczki XML, które przesyłają dane o wprowadzeniu kursu na zdarzenie, godzinie wejścia na rynek, czy ewentualnych spadkach i wzrostach. Profesjonalna porównywarka pobiera ów XML i przyporządkowuje go do określonego bukmachera w możliwie najkrótszym odstępie czasu. Najlepsze porównywarki potrafią zareagować na zmianę kursu w ciągu kilku sekund.

DO CZEGO SŁUŻĄ PORÓWNWYARKI KURSÓW?

Porównywarki kursów mają 4 podstawowe zadania:

1. Znaleźć zakład value – z zawyżonym, źle oszacowanym kursem;

2. Szukać możliwie najlepszej opcji do gry, kursu, najniższej linii na zakład.

3. Zidentyfikować surebety;

4. Odszukać możliwość grania linii;

ODDSPORTAL.COM – NAJPOPULARNIEJSZA PORÓWNYWARKA KURSÓW

Bez wątpienia najpopularniejszą porównywarką kursów jest serwis oddsportal.com. Wskazuje na to PG RANK (4) oraz wysoki ranking Alexa stron internetowych. Oddsportal.com odwiedza codziennie setki tysięcy osób. To co wyróżnia stronę to bez wątpienia bogata oferta bukmacherów. Lista bukmacherów internetowych zawiera ok. 60 pozycji – w tym wiele mało znanych firm na rynku. Oddsportal.com to projekt, który wciąż się rozwija, ale ze względu na spore opóźnienia jeśli chodzi o aktualizację kursów (nawet do 15 minut) nie jest najlepszą porównywarką zakładów sportowych w sieci. Zaletą oddportal.com jest za to bez wątpienia to, że pokazuje, jak w przeciągu ostatnich godzin zmieniał się kurs u danego bukmachera.

BETBRAIN – NAJSZYBSZA AKTUALIZACJA KURSÓW

Nieco mniej zaawansowaną platformą jest betbrain.com. Jej plusem jest to, że pokazuje, gdzie zakład na dane zdarzenie jest możliwy do pogrania na live. Oferta bukmacherów w porównywarce Betbrain.com jest bardzo rozbudowana i nieco tylko ustępuje oddsportal.com. Niewątpliwą zaletą w stosunku do pozostałych porównywarek jest szybkość aktualizacji kursów. Spadki kursów i wzrosty są odnotowywane w przeciągu kilkudziesięciu sekund, co niewątpliwie rzutuje na wysoką ocenę Betbrain.com.

ODDSCOMPARISONS.COM – DUŻO DYSCYPLIN, MAŁO BUKMACHERÓW

Przykład przeciętnego narzędzia do porównywania kursów to oddscomparison.com. Jest to porównywarka, która oferuje nam aż 25 dyscyplin sportowych, w tym wiele niszowych jak choćby badminton czy floorball. Jest jednak bardzo uboga w funkcjonalności. Przede wszystkim nie wykazuje godzin spadków kursów, nie ma także oznaczeń graficznych, podziału na zakłady pre-plauy i in-play – a co gorsze lista bukmacherów internetowych ogranicza się do zaledwie kilku pozycji. Zdecydowanie nie polecamy.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here