Austriackie korzenie PaysafeCard

Korzenie PaysafeCard sięgają Austrii, a precyzyjniej Wiednia. Początki jej działalności datuje się na 2000 rok. PaysafeCard jest dobrze znaną marką świadczącą usługi typu Prepaid. PaysafeCard pozwala płacić w szybki i bezpieczny sposób za dowolne usługi. Usługa jest dedykowana dla osób, którzy nie chcą ujawniać swoich danych osobowych. Strona internetowa PaysafeCard w zakładce „Kup” umożliwia nam zlokalizowanie najbliższych punktów sprzedażowych. Warto też wspomnieć, że PaysafeCard zostało wchłonięte przez Skrill.

Anonimowość i łatwość zakupu bonu PaysafeCard

Dla graczy ceniących anonimowość mamy doskonałą nowinę. PaysafeCard to najlepsza opcja pod tym względem. Tutaj cała nasza transakcja na linii bukmacher – typer, przebiega zupełnie anonimowo nie pozostawiając najmniejszych jej śladów. Dokonywanie płatności za pomocą PaysafeCard jest dziecinnie proste. Jedyne co należy zrobić to wykupić bon z kodem weryfikacyjnym. Możemy to zrobić zarówno w formie online za pomocą serwisu paysafecard.com lub poprzez jeden z 500 tys. punktów naziemnych, zlokalizowanych w kioskach ruchów, centrach handlowych czy salonikach prasowych.

Następnie kiedy mamy już zakupiony bon z kodem weryfikacyjnym, wchodzimy na stronę bukmachera do opcji wpłaty i realizujemy go. Jako, że od 2013 r. PaysafeCard należy do Skrill, bony można zrealizować również w tym portfelu elektronicznym.

Wysokie prowizje w PaysafeCard

Anonimowość przeważnie idzie w parze z wysokimi prowizjami – tak to jest w świecie biznesu. I tak w przypadku wpłaty do portfela Neteller prowizje wynoszą ponad 9%. Nieco lepiej jest w przypadku Skrill (5.5%). To spore kwoty. W przypadku firm bukmacherskich również mamy prowizję przy wpłatach powyżej 25€ i wynoszą on zazwyczaj od 2-5% w zależności od jej wysokości. W przypadku większości bukmacherów wpłacając PaysafeCard, wypłaty możemy dokonać jedynie na konto bankowe (Bet365, William Hill).

Ocena i opinia o PaysafeCard – 4.0

Anonimowość dla graczy zawodowych jest ważniejsza niż wysokie prowizje, jeżeli w grę wchodzą kwoty rzędu 50, 100 czy 200 tysięcy €. PaysafeCard niestety nie zawsze daje możliwość wypłaty takich środków na swoje konto. Dlatego ustępuje Skrill. Opcja płatności PaysafeCard to przede wszystkim bezpieczeństwo, wiarygodność i właśnie anonimowośc. Wysokie prowizje nieco odstraszają mniejszych graczy. Pamiętać należy, że bonami PaysafeCard nie zapłacimy za towary w sklepie lecz służy do usług związanym z rozrywką (doładowanie telefonów, e-gambling, e-hazard). Według nas ocena to mocne „4”.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here