Młody staż Tipstersplace.com

Tipstersplace.com to strona sprzedająca płatne typy od 2013 roku. Witryna od początku swojej działalności jest weryfikowana przez Mybigpartner i Bettingadvice. Właściciele strony tworząc projekt bez wątpienia wzorowali się na niezwykle popularnym w tamtym czasie Betadvisor.com co widać zwłaszcza po szacie graficznej i rozłożeniu boksów z poszczególnymi jej elementami.

Jakość, a nie ilość typerów…

To co wyróżnia Tipstersplace.com od innych tego typu witryn to fakt, że nie każdy może typować dla serwisu i zarabiać pieniądze. Najpierw należy przejść okres próbny, którego statystyki nie wliczają się do płatnej strefy. Efektem wzmożonego rygoru jest stosunkowo mała liczba typerów. Stan na wrzesień 2015r. wynosi zaledwie 15 osób. Nie jest to jednak w naszym odczuciu jakiś wielki minus. Po prostu serwis stawia na jakość, a nie ilość, tak jak to ma miejsce np. w Betrush, Blogabet czy Mybigpartner.

Realne statystyki w profilach, kursy i linie do gry

Młody staż serwisu ma swoje plusy i minusy. Zaletą jest bez wątpienia fakt, że kursy po wysłaniu przez typera typu potrafią utrzymać się na tym samym poziomie nawet 15-20 minut. Nie ma tutaj jakichś drastycznych spadków. Taką sytuację determinuje stosunkowo mała jeszcze ilość klientów serwisu. Pozycja tipstersplace.com w rankingu stron Alexa to zaledwie pozycja nr 1,628,758 (słownie 1 mln, 628 tys., 758 miejsce). Jak już wspomnieliśmy tipstersplace.com jest serwisem monitorowanym przez zewnętrzne strony, co więcej statystyki typerów w profilach są w 99% zgodne ze stanem faktycznym. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość podejrzenia w profilu typera, w jakich godzinach najczęściej dodaje swoje typy.

Gwiazda tipstersplace.com – Julien Bernard

Tak naprawdę na tipstersplace.com liczy się tylko trzech typerów. W przypadku Carla Fletchera i Gordona MCcarthy mamy do czynienia z wyścigami konnymi, gdzie przy odrobinie szczęścia wysoki Yield nie jest niczym zaskakującym. Wszakże kursy na wyścigi konne są tak wysokie, że nawet przy 25% skuteczności można sporo zarobić. W naszej opinii najlepszym typerem jest jednak JULIEN BERNARD, proponujący nam typy z rugby.

Według wielu fachowców jest to obecnie najlepszy typer z rugby w Europie – przycylami się do tego zdania. Julien jest stabilny, praktycznie nie miewa dłuższych przestojów w swojej grze, bardzo dobrze selekcjonując swoje typy. Bernard swoją przygodę z Tipstersplace.com rozpoczął w 2013 roku. Od tego czasu zanotował tylko 1 miesiąc na minusie! Statystyki ogólne: Yield +21.3% po 35 typach, +520 j. zysku.

Podsumowanie Tipstersplace.com. Ocena 4

Młody staż strony, wciąż niewielki wybór typerów do gry, a z drugiej strony rygorystyczne podejście przy rekrutacji i możliwość gry realnych kursów – to największe wady i zalety tipstersplace.com. Strona godna uwagi, choć wciąż mało popularna w Europie. Posiada dwie opcje płatnicze Skrill i PayPal, choć sporo problemów sprawia niedopracowana naszym zdaniem rejestracja. Ceny abonamentów są bardzo niskie, najlepsi typerzy kosztują 50-100€. Naszym zdaniem ocena to mocne 4.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here