Najważniejsze zasady bukmacherskie dotyczące samej gry dla początkujących. Warto się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem gry u dowolnego bukmachera internetowego.

1. Zgromadzenie możliwie najwyższego kapitału.

Nie wpłacaj 50, 100 czy 200 złotych na grę u bukmachera. To nie ma wielkiego sensu, przy braku doświadczenia przegrasz wszystko z kretesem. Budżet jakim powinieneś dysponować to minimum 2000 PLN. Pamiętaj przy tym, by oddzielić pieniądze na grę od pieniędzy na życie – to jedna z ważniejszych zasad. Zakłady nie mogą być najważniejsze.

2. Nie graj swoich typów, unikaj grania zakładów na żywo.

Każdy z nas zaczynał od taśm czyli kuponów – akumulatorów wielozdarzeniowych. Niestety to błąd wynikający z braku doświadczenia. Pamiętaj by grać single, ewentualnie AKO składające się z 2-3 zdarzeń. Unikaj zakładów na żywo, aby je grać potrzebujesz dużej wiedzy i doświadczenia oraz wyczucia, którego jeszcze nie posiadasz. Zamiast grać swoje „komercyjne” pewniaki, znajdź serwis zajmujący się sprzedażą płatnych typów. Obierz 2-3 serwisy warte uwagi i trzymaj się ich konsekwentnie. Dobrą opcją może być tutaj Blogabet.com, Mybigpartner.com czy Zrzutkomania.pl

3. Poczytaj o zarządzaniu kapitałem

Nigdy nie graj „va bank”. Docelowo powinieneś przeznaczać na każdy zakład od 2-4% swojego budżetu. Staraj się wyselekcjonować najlepsze źródła – takie, których Yield wynosi 15% i więcej. Samodyscyplina i konsekwencja z czasem przyniesie wyniki. Bukmacherka to nie sprint czy tylko maraton, do zakładów trzeba mieć cierpliwość.

4. Załóż konta u kilku sprawdzonych i wiarygodnych bukmacherów

Bardzo istotna zasada to posiadanie kilku kont. Równie ważne jest to by wszystkie było zarejestrowane u bukmacherów wypłacalnych, bezpiecznych i posiadających bogatą ofertę zakładów. Kilka propozycji na szybko to Betfair, Pinnacle, Bet365, Sbobet, William Hill czy Bet-at-home.

5. Myślenie nie boli, matematyka to sens zakładów.

Bądź czujny i spostrzegawczy, wyciągaj wnioski, kalkuluj. Zakłady to przede wszystkim chłodna głowa i myślenie. Kontruj zakłady, sprzedawaj je jeśli możesz, sprawdzaj informację na temat wydarzenia, nie graj na siłę czy pod wpływem emocji. Nie graj wysokich handicapów na faworytów, unikaj grania po to by pooglądać mecz lub, „bo gra twój klub”. Taka gra do niczego nie prowadzi. Szukaj typów z tzw. rynków niszowych, analizuj giełdę Betfair i postawione na niej pieniądze.


POLECAMY BUKMACHERA
Nie masz konta w Fortunie?
Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here